Štíty – Žulová 6:1 (4:0)

Bez brankářského dua, zraněných a vykartovaných jsme zajížděli na půdu předposledního týmu.

Prvních 20 minut bylo zcela v naší režii a soupeř nevěděl co hrát. Po dalších 3 minutách soupeř po našich chybách vedl 2:0, uklidnil se a ve zbytku poločasu si dělal co chtěl. Výsledkem byly další 2 branky v naší síti. Poločas snů tak skončil 0:4.

Po důrazném vyříkání základních věcí jsme na domácí opět nastoupili. Hned ve druhé minutě domácí gólman zázračně vytáhl střelu Karla. V dalších šancích se opět zjevoval Varga, kterému ale zvlhl střelecký prach. Zdatně mu sekundoval Křivohlávek. Nakonec jsme se ale přece dočkali, když Křivohlávek dorazil další Vargovu střelu – 1:4. V těchto chvílích soupeř jen odkopával míče. My jsme ale opět dál pálili šanci za šancí. A když soupeř nemůže, Žulová vždy pomůže – roh, nepokrytý prostor a hráč – 1:5. Vzápětí opět brejk a 1:6.

Hodnocení: Jediné pozitivum je zjištění, že náš třetí gólman je schopen chytat na dobré úrovni i v 1.B třídě. Pokud dostaneme 4 branky po samostatných nájezdech středem obrany a další 2 ze standartních situací, tak nemusíme vůbec nastupovat. Každý hráč musí začít u sebe a začít makat a neohlížet se na spoluhráče. Začíná to životosprávou, končí plněním pokynů a nasazením. Síla v týmu je, jen se musí ukázat naplno pocelých 90 minut.

Sestava: Hrtús Marian – Hloušek, Křivohlávek, Hrtús, Strejček – Pohl, Daniel, MAceček, Karel, Švardala – Varga

Střídal: Trsťan

Branka: Křivohlávek