Příprava: Žulová – Vápenná 9:1 (0:1)

O týden později jsme nastoupili proti lídrovi okresu. V prvním poločase jsme vyzkoušeli rozestavení 3-5-2. Během třiceti minut jsme si vytvořili několik šancí, ale proměňováni bylo na úrovni podzimu. Soupeř několikrát zahrozil. Nakonc se jim jeden útok vydařil 0:1. Nás branka trochu přibrzdila a nebyli jsme schopni odpovědět.

Ve druhém poločase jsme se vrátili k tradičnímu rozestavení a to přineslo ovoce. Pomohla nám penalta, ze které jsme srovnali na 1:1. A pak už to šlo rychle za sebou. PO čtvrté brance se soupeř psychicky položil, někteří tahouni odešli do kabin. Pak už se hrálo jen na jednu bránu a skóre rostlo.

Hodnocení: Utkání se hrálo ve vyšším tempu než předešlý týden. První poločas demonstroval naše staré bolesti. Nedohrávání situací v šestnáctkách, slabší osobní souboje a špatnou koncovku. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním zvýšit tempo zápasu a důraz. Oboje se nám vyplatilo. Výsledek ale nesmíme přeceňovat, soupeř brzy ztratil motivaci. Navíc v 1.B třídě je důraz v soubojích, dohrávání situací na úplně  jiném levelu.

Kádr: Morong (Hrtús) – Hrtús Milan, Hloušek, Strejček, Krejsa, Daniel, Maceček, Křivohlávek, Wator, Kadeřábek, Janošťák, Švardala, Mžourek

Střelci: spousta

Placená inzerce: Kadeřábek hattrick!!! A to nespravedlivě střídal v 72. minutě, jinak bylo branek víc.