Žulová – Sudkov 3:1 (2:0)

V dalším domácím zápase jsme měli poprvé v sezóně k dispozici téměř kompletní kádr. Na našem výkonu to bylo znát.

V prvním poločase jsme hosty jednoznačně přehráli a skóre mohlo být vyšší. Po střeláh Vargy a Kadeřábka zazvonily tyče, další šance jsme nevyřešili optimálně. Ujaly se tak pouze dvě akce. Po akci na levé straně centroval Hloušek a Kadeřábkovi zabránil soupeř skórovat pouze za cenu faulu. Míč si na penaltový puntík postavil Daniel a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:0. Druhou branku vstřelil pěknou střelou zpoza šestnáctky Strejček, kterému míč nachystal Varga.

Úvod druhé půle nemohl být lepší. Po nejhezčí akci zápasu našel Maceček volného Vargu, který míč uklidil do sítě 3:0. Utkání se pak spíše dohrávalo, my jsme jasný průběh využili k prostřídání. Na obou stranách měli hráči šance, ale koncovka nebyla ideální. Jediný gól hostů padl po naší hrubé chybě v rozehrávce, ale na celkový výsledek už neměl vliv.

Hodnocení: Povedený první poločas, který byl asi naším nejlepším na jaře, slabší poločas druhý. Škoda zbytečného gólu v závěru, udržená nula se vždy počítá. Škoda, že se hráči v závěru nevěnovali 100% zápasu a spíše komentovali spoluhráče. Toho se musíme příště vyvarovat a soustředit se na svůj vlastní výkon.

Sestava: Morong – Daniel, Hrtús, Janošťák, Strejček – Hloušek, Maceček, Kadeřábek, Křivohlávek – Varga, Schopf

Střídali: Karel, Olšák, Krejsa, Hrtús, Mžourek

Branky: Daniel, Strejček, Varga

Příští zápas: Sobota 27.4. 16:00  Bludov – Žulová. Odjezd busu pro fanoušky 13:45!