Žulová – Nový Malín 5:2 (5:0)

V posledním zápase se zachraňujícím soupeřem jsme se po delší době sešli. Na výkonu to bylo znát a soupeř byl první poločas jako na kolotoči. Ve druhém jsme vlivem počasí i výsledku polevili a umožnili soupeři korigovat.

Hned ve čtvrté minutě nás poslal do vedení Varga. Signál z rohu uklidil nekompromisně k tyči 1:0. Téměř vzápětí zvyšuje po pěkné akci Křivohlávek na 2:0. A snovou čtvrthodinu završuje opět Varga 3:0. Nadále soupeře drtíme, pouze šance nevyužíváme. Přesto se do poločasu ještě skóre mění. Maceček se trefuje netradičně hlavou na 4:0 a hattrick ve 42. minutě završuje Varga.

Do druhého poločasu jdeme s cílem dotlačit Vargu ke koruně pro nejlepšího střelce. Bohužel se ale i díky křečím přes několik šancí neprosazuje. Důvodem je i celkově zhoršená hra celého týmu. Do hry se tak dostávají i hosté, kteří z protiútoku korigují na 1:5. My ve druhém poločase neproměňujem šance. VArga z úhlu nepropálí brankáře, v další šanci dostane křeč a ani nezakončí. Hosté ke konci využívají standartku – 2:5. A když Trsťan v závěru vyslal střelu, která konkuruje legándárce od Kadeřábka, skončilo utkání 2:5.

Hodnocení: První poločas prokázal, že kvalita v kádru je. Dokonce jsme dokázali šance proměňovat, takže brzy bylo o osudu utkání jasno. Škoda nezvládnutého poločasu druhého, ale horko v kombinaci s podvědomím udělalo své. Celkově musíme být se sezónou spokojeni (až na sérii posledních zápasů). Osmé místo je zhruba odpovídající síle kádru a předváděné hře.

Sestava: Morong – Daniel, Hrtús, Janošťák, Strejček – Maceček, Karel – Křivohlávek, Kadeřábek, Schopf – Varga

Střídali: Hloušek, Mžourek, Trsťan

Branky: Varga 3x, Křivohlávek, Maceček