Bludov – Žulová 2:0 (2:0)

Dohrávané utkání se hrálo výjimečně ve středu a nám tento termín příliš nesedl.

V úvodu se hrálo opatrné utkání, kdy se soupeři oťukávali. To se ale změnilo v desáté minutě, kdy po vysunutí od Kadeřábka šel sám na bránu Varga. Bohužel se mu nepodařilo zacílit přesně a zase jednou se potvrdilo otřepané nedáš – dostaneš. Domácí rychle rozehráli od brány, dlouhým pasem za obranu přenesli hru k naší brance, kde po nezištné přihrávce doklepával domácí hráč do prázdné brány 1:0. A vzápětí bylo ještě hůř. Chybnou rozehrávku od brány vystihl domácí útočník, který se nerozmýšlel a střelou z dvacetipěti metrů vymetl pavučiny v Morongově bráně – 2:0. Nám bleskové údery sebraly energii a chvíli jsme se na hřišti hledali. Ale od 25. minuty jsme do konce poločasu odehráli nejlepší pasáž zápasu, kdy snížení viselo ve vzduchu. Bohužel i přes převahu a občasný chaos v obraně domácích, se nám nedařily lepší finální nahrávky. Přesto jsme si vypracovali dobré příležitosti. Nejdříve domácí po střele Macečka vykopávali z prázdné brány, následně Varga po kličce brankáři nenašel odvahu vystřelit z úhlu a bohužel ani nikoho volného před brankou.

Druhý poločas si domácí zkušeně pohlídali. Zalezli před své vápno a trpělivě čekali na brejky. My jsme se přes jejich obranu nemohli dostat do pořádného zakončení, takže domácí gólman byl víceméně bez práce. Ke konci zápasu jsme přešli na hru na maximální riziko, čehož domácí s chutí využili. Nás ale podržel Morong, který chytil minimálně pět stoprocentních šancí domácích.

Hodnocení: V Bludově se nebude hrát nikomu dobře. Na rozdíl od jarního zápasu jsme svoji první šanci nedokázali využít, a to rozhodlo celý zápas. Domácí se následně dostali do vedení, které zkušeným výkonem ubránili. Naše šance na obrat byla před koncem první půle, ale žádnou z akcí jsme nedokázali dotáhnout.

Sestava: Morong – Hrtús, Maceček, Janošťák, Strejček – Sloup, Kadeřábek, Karel, Maceček V., Křivohlávek – Varga

Střídali: Latzel, Krejsa, Hrtús, Mžourek, Valíček